05.11.2018 36

Мами дітей, які навчаються у Нововасилівській та Трохимівській школах Херсонщини, виграли у суді справу проти Іванівської селищної ради, яка ухвалила рішення понизити ступінь акредитації цих шкіл.

Через реорганізацію учням з 5 по 11 клас доводилося їздити у районну школу, яка знаходиться за кілька десятків кілометрів від їх сіл.

"Маленька дитина, 5 клас, я ще маю за нього відповідати. Дитина не може довчити уроки, стала погано вчитися, не встигає. Діти приїзджають на початку 6, а лягають о 9 годині", - говорить позивачка Наталя Баранчикова

Деякі батьки дітей у таку далечінь не відпускали, наражаючись на проблеми із законом.

"Дитина не охоплена освітнім процесом. Вона вдома займалась з вчителькою, і соцслужбою грозилися, і поліцією, і усіма. Але я знала, що ми виграємо", - говорить інша позивачка Любов Соловйова.

Рішення про пониження ступеню шкіл сільська рада прийняла незаконно, не провівши громадські слухання. Мешканці сіл зібрали підписи та звернулися до місцевих депутатів. А пізніше подали позов до Херсонського адмінсуду.

"Ми як партія "За життя" будемо і далі захищати інтереси Іванівської громади, а також відстежувати, як буде виконуватися рішення щодо повернення до вихідних позицій щодо діяльності двох зазначених шкіл", - говорить заступник керівника Херсонської обласної організації партії "За життя" Андрій Клочка.

Представник відповідача подаватиме апеляцію, тож на батьків ще чекають судові засідання щодо долі сільських шкіл.

Відео по темі

Головні відео 10.12.2018

Новини партнерів

Загрузка...